AAA
Zespół Szkół w Kwiatkowicach - Przedszkole, Szkoła Podstawowa
Zespół Szkół w Kwiatkowicach woj. łódzkie - witamy na naszej stronie

Komunikaty

22 maja 2020 11:41 | Komunikaty

Konsultacje dla uczniów i procedury bezpiecznego pobytu na terenie szkoły

Uczniowie klasy VIII

Konsultacje rozpoczynają się od 25 maja. Każdy bedzie mógł skorzystać z bezpośredniej pomocy nauczyciela w szkole. Proszę zapoznać się z harmonogramem i zalecam, aby umawiać się z nauczycielem na konkretną godzinę. Jesli grupa uczniów będzie większa, to obowiązuje zachowanie dystansu od innych uczniów, zarówno w sali jak i w czasie oczekiwania na rozpoczęcie konsultacji, tj. ok 2 m.

Każdy wchodzi na teren szkoły w maseczce zakrywającej usta i nos. Maseczki można zdjąć wyłącznie w sali po zajęciu miejsca wskazanego przez nauczyciela.

W żadnym wypadku nie przychodzą do szkoły uczniowie z objawami infekcji oraz ci, u których w domu znajdują się osoby objęte kwarantanną lub izolacją.

Uczniowie klas I - VII

Konsultacje rozpoczynają się od 1 czerwca. Wszystkich obowiązują te same zasady, które zostały zapisane powyżej. Dzieci poniżej 13 r.ż. mogą się już samodzielnie poruszać, ale należy przypominać im o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Obowiązane też są nosić maseczki. Maseczki będą mogły zdjąć po zajęciu miejsca w sali.

Rodzice oczekujący na swoje dzieci nie wchodzą do budynku tylko oczekują na zewnątrz lub mogą zostawić dziecko w szkole i odebrać po zakończeniu zajęć.

Proszę wszystkich zainteresowanych rodziców i uczniów o zapoznanie się z harmonogramem konsultacji i procedurą bezpieczeństwa w czasie zajęć.

Harmonogram konsultacji dla uczniów klas I - VII bedzie umieszczony w najbliższym tygodniu.

Od 25 maja pracuje biblioteka szkolna. Hasrmonogram jej pracy znajduje się w załączniku do tej wiadomości i w zakładce "Biblioteka szkolna".

Anna Grzybowska

Przeczytano: 173 razy. Wydrukuj|Do góry