AAA
Zespół Szkół w Kwiatkowicach - Przedszkole, Szkoła Podstawowa
Zespół Szkół w Kwiatkowicach woj. łódzkie - witamy na naszej stronie

Komunikaty

23 listopada 2018 21:28 | Komunikaty

Regulamin korzystania z terenu Szkoły Podstawowej w Kwiatkowicach

Szanowni Państwo,

Uczniowie

Przez kolejne dwa lata szkolne, czyli 2018/19 i 2019/20 będzie realizowana budowa sali gimnastycznej i nowego budynku szkoły. Powstałe w związku z tym utrudnienia wymuszają na nas podjęcie wszelkich działań, aby przede wszystkim zadbać o bezpieczeństwo wszystkich korzystających z terenu wokół szkoły.

Proszę wszystkich korzystających z terenu szkolnego, aby przestrzegali zapisów regulaminu, który znajduje się w załączniku do tej wiadomości. Rodzice powinni także przypominać swoim dzieciom o zachowaniu zasad bezpieczeństwa i stosowania się do ustalonych w szkole reguł.

Podobne działania będą miały miejsce w szkole. Dyrektor, nauczyciele i wychowawcy będą systematycznie przeprowadzać pogadanki na temat bezpieczeństwa i systematycznie przypominać zapisy regulaminu. Treść regulaminu jest umieszczona w widocznym miejscu na frontowej ścianie budynku oraz na szkolnej tablicy ogłoszeń.

Dyrektor szkoły, za pośrednictwem organu prowadzącego, zwrócił się się do firmy realizującej inwestycję, aby dochowała najwyższej staranności i przestrzegania zasad bhp w związku z prowadzeniem budowy na terenie szkoły.

Anna Grzybowska

Przeczytano: 363 razy. Wydrukuj|Do góry