Zespół Szkół w Kwiatkowicach woj. łódzkie - witamy na naszej stronie

Nasze sukcesy

04 listopada 2019 22:14 | Nasze sukcesy

Ostatnie dni upłynęły nam w sportowej atmosferze!

25 października nasi najstarsi uczniowie wzięli udział w powiatowym turnieju tenisa stołowego. W turnieju brało udział 5 szkół z powiatu łaskiego. Naszą szkołę reprezentowali Szymon Kołodziejczak oraz Kacper Wróblewski. Chłopcy rozgrywali mecze w singlach i deblach. Mecze rozgrywane były do 3 wygranych setów, chłopcy przegrali tylko jeden set i dzięki temu zajęli pierwsze miejsce. Wygrana ta dała nam awans do dalszej rundy turnieju, która odbędzie się 31 października w Wieruszowie. Nasi uczniowie będą reprezentować powiat łaski w turnieju rejonowym. Zmierzą się tam z reprezentacjami powiatu wieluńskiego, wieruszowskiego, sieradzkiego, zduńskowolskiego.

Gratulujemy wygranej i życzymy dalszych sukcesów. Trzymamy kciuki!

Ale to nie koniec sukcesów. 29 października wzięliśmy udział w międzyszkolnym turnieju tenisa stołowego zorganizowanym
w Prusinowicach. W turnieju tym udział wzięły cztery szkoły i nasi uczniowie odnieśli kolejne sukcesy.

W kategorii wiekowej klas 4-6 chłopców naszą szkołę reprezentowali Oskar Jurczuk i Szymon Krysiak. Oskar po trudnym meczu rozgrywanym punkt za punkt, uległ przeciwnikowi, ale ostatecznie zajął miejsce drugie, a Szymon Krysiak, zajął miejsce trzecie. W kategorii klas 4-6 dla dziewcząt Otylia Jędryka-Maciaszek zajęła miejsce trzecie, a Zuzanna Banach wywalczyła miejsce pierwsze. W kategorii klas 7-8 dla dziewcząt, Wiktoria Śpiewak zajęła miejsce czwarte, a Zuzanna Soboń miejsce trzecie. W kategorii chłopców klas 7-8 naszą szkołę reprezentowała sprawdzona już dwójka zawodników: Kacper Wróblewski i Szymon Kołodziejczak. Chłopcy dotarli do finału i po bratobójczym pojedynku zajęli znów miejsca na podium. Szymon wywalczył drugie miejsce, natomiast Kacper obronił pierwsze miejsce.

Spoglądając na sukcesy młodszych reprezentantów szkoły, życzymy im aby dalej rozwijali swoje talenty . W nich pokładamy nasze nadzieje…

Opiekun grupy: p. Łukasz Juszczak

Przeczytano: 10 razy. Wydrukuj|Do góry