AAA
Zespół Szkół w Kwiatkowicach - Przedszkole, Szkoła Podstawowa
Zespół Szkół w Kwiatkowicach woj. łódzkie - witamy na naszej stronie

Nasze sukcesy

04 kwietnia 2019 22:21 | Nasze sukcesy

Uczestniczyliśmy w konkursie piosenki

4 kwietnia już po raz siódmy szkoła w Zalesiu zorganizowała konkurs piosenki dla najmłodszych. Tym razem hasłem przewodnim było "Z fantazją za pan brat".

Nasz Zespół Szkół reprezentowały dwie dziewczynki: Gabrysia Omiecińska z klasy pierwszej i Dominika Gil z oddziału przedszkolnego. Piosenki w wykonaniu naszych wokalistek były melodyjne i pięknie zaśpiewane. Do występu dzieci były przygotowywane przez rodziców i wychowawczynie - p. Janinę Kudlińską i p. Ewę Cymerman.

Tematyka wszystkich piosenek była bardzo różnorodna, można by powiedzieć - fantazyjna. Było o marzeniach, o motylach, o ufoludkach, o zabawie w piaskownicy. Niektórzy wykonawcy zadbali także o oryginalny strój sceniczny i rekwizyty.

Jury po obradach przyznało nagrody i miejsca na podium. Gabrysia zajęła pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej klas I, podobnie Dominika - I miejsce w grupie młodszej.

Obie dziewczynki otrzymały pamiątkowe dyplomy i maskotki. A najważniejszą nagrodą były buziaki i gratulacje od mamy, która towarzyszyła Gabrysi podczas konkursu. Mama Dominiki także może być dumna ze swojej córki.

Podziękowania należą się p. Justynie Omiecińskiej za zawiezienie dzieci na ten konkurs.

Anna Grzybowska

Przeczytano: 154 razy. Wydrukuj|Do góry