AAA
Zespół Szkół w Kwiatkowicach - Przedszkole, Szkoła Podstawowa
Zespół Szkół w Kwiatkowicach woj. łódzkie - witamy na naszej stronie

Nasze sukcesy

24 maja 2016 22:06 | Nasze sukcesy

II miejsce w konkursie plastycznym "Bezpiecznie na wsi - niebezpieczne atrakcje w wakacje"

Miło nam poinformować, że Szymon Omieciński, uczeń klasy VI Szkoły Podstawowej  zajął II miejsce w konkursie plastycznym pt.„Bezpiecznie na wsi – niebezpieczne atrakcje w wakacje”. Był to etap regionalny konkursu, gdzie spośród 391 nadesłanych prac plastycznych nagrodzono kilkanaście, w tym Szymona.

Głównym organizatorem konkursu był Oddział Rolniczej Kasy Ubezpieczenia Społecznego w Łodzi a współorganizatorami m.in. Kuratorium Oświaty i Państwowa Inspekcja Pracy. 

Celem konkursu było promowanie pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenach wiejskich, w szczególności z uwzględnieniem zagrożeń wypadkowych związanych z okresem letnim, poszerzenie wiedzy na temat bezpieczeństwa i higieny pracy w gospodarstwie rolnym oraz rozbudzanie i rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz indywidualnych zdolności twórczych uczniów szkół podstawowych. Do sukcesów Szymona w dziedzinie plastyki już się przyzwyczailiśmy. W tym konkursie brał udział po raz trzeci i za każdym razem otrzymywał nagrody. Trzymamy kciuki, bo wszystkie nagrodzone prace przechodzą do kolejnego – wojewódzkiego etapu.

Serdecznie gratulujemy Szymonowi i życzymy dalszych sukcesów.

I. Dąbrowska

 

Przeczytano: 639 razy. Wydrukuj|Do góry

II miejsce w konkursie plastycznym "Bezpiecznie na wsi - niebezpieczne atrakcje w wakacje"