AAA
Zespół Szkół w Kwiatkowicach - Przedszkole, Szkoła Podstawowa
Zespół Szkół w Kwiatkowicach woj. łódzkie - witamy na naszej stronie

Nasze sukcesy

29 lutego 2016 19:27 | Nasze sukcesy

Wręczenie nagród w konkursie „Pudełko moich marzeń”

W dniu dzisiejszym Agnieszka Mielczarek uczennica klasy I gimnazjum i Blanka Michałowska uczennica klasy IV – laureatki Ogólnopolskiego konkursu literackiego „Pudełko moich marzeń” wspólnie ze swymi najbliższymi,  p. Anną Grzybowską pełniacą obowiązki dyrektora szkoły i opiekunem p. Renatą Szczepaniak - Knul uczestniczyły w uroczystości rozdania nagród.

Impreza odbyła się w POKIS w Zduńskiej Woli. Tym razem gościem honorowym uroczystości był Piotr Śnieg, znany polski producent filmowy. Jednym z punktów programu był wywiad z panem Piotrem Śniegiem, z którego to dowiedzieliśmy się m.in., że jest on szkolnym kolegą  znanego aktora Pawła Królikowskiego. Pan Śnieg opowiadał również jak wygląda praca producenta filmowego i dlaczego jest taka niezwykła i fascynująca.

 W wywiadzie udzielonym w obecności widzów Pan Piotr powiedział, że wszystkie marzenia ukryte w naszych małych, prywatnych pudełkach marzeń mogą się spełnić, wystarczy tylko chcieć i pracować. Zresztą... nasze uczennice same się o tym przekonały kiedy odbierały nagrody za swoją ciężką pracę, będącą środkiem do zrealizowania marzeń o zwycięstwie w konkursie.

Pamiętajcie! Warto mieć marzenia i warto dążyć do tego by się spełniły. Każdy z Was może zostać kim tylko zechce, wystarczy, że  naprawdę będzie tego chciał. Życzymy Wam powodzenia i wytrwałości w realizacji planów i marzeń.

R. Szczepaniak - Knul

Przeczytano: 606 razy. Wydrukuj|Do góry

Wręczenie nagród w konkursie „Pudełko moich marzeń”