AAA
Zespół Szkół w Kwiatkowicach - Przedszkole, Szkoła Podstawowa
Zespół Szkół w Kwiatkowicach woj. łódzkie - witamy na naszej stronie

Nasze sukcesy

12 czerwca 2015 17:55 | Nasze sukcesy

II Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego

12 czerwca 2015r. uczniowie naszej Szkoły pod opieką p. Przemysława Dębskiego wzięli udział w II Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego, który odbywał się w zaprzyjaźnionej Szkole Podstawowej w Zalesiu. Jego organizatorką była nauczycielka języka angielskiego z tamtejszej szkoły – pani Bogumiła Kajl.

W konkursie wystartowało 16 uczniów z czterech placówek – oprócz przedstawicieli naszej Szkoły oraz SP Zalesie udział wzięli również uczniowie szkół z Wiewiórczyna oraz Wrzeszczewic.

Konkurs składał się z dwóch etapów – na początku wszyscy uczestnicy rozwiązywali test, a następnie uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w teście wzięli udział w części ustnej.

Poziom konkursu był bardzo wyrównany i trzeba przyznać, że jury miało spory ból głowy przy przyznawaniu nagród. Tym bardziej miło nam zakomunikować, że uczeń naszej Szkoły – Hubert Grochulski, zdobył w nim III miejsce.

Serdecznie dziękujemy Organizatorom za możliwość wzięcia udziału w Konkursie i liczymy, że w przyszłym roku szkolnym spotkamy się ponownie J.

Składamy również serdeczne podziękowania Urzędowi Gminy w Wodzieradach za organizację dowozu naszych uczniów na Konkurs i z powrotem.

Tekst i zdjęcia – P. Dębski

Przeczytano: 749 razy. Wydrukuj|Do góry

II Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego