AAA
Zespół Szkół w Kwiatkowicach - Przedszkole, Szkoła Podstawowa
Zespół Szkół w Kwiatkowicach woj. łódzkie - witamy na naszej stronie

Nasze sukcesy

09 czerwca 2015 21:22 | Nasze sukcesy

Kolejny sukces Szymona Omiecińskiego w konkursie plastycznym

9 czerwca w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi odbyło się uroczyste podsumowanie etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci pod hasłem "Bezpiecznie na wsi - zwierzaki to nie pluszaki!". Głównym organizatorem konkursu był Oddział Regionalny KRUS w Łodzi, a współorganizatorami byli: Wojewoda Łódzki, Państwowa Inspekcja Pracy, Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Bratoszewicach, Izba Rolnicza Województwa Łódzkiego, ARiMR, Kuratorium Oświaty w Łodzi, Państwowa Straż Pożarna, ARR, Policja w Łodzi oraz Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW. Patronem medialnym był miesięcznik RADA, w którym ukaże się obszerny artykuł z uroczystości wręczenia nagród.

W tym roku do konkursu zgłoszono rekordową liczbę prac, aż 2771. Komisja konkursowa postanowiła wyróżnić 30 prac, w tym pracę naszego ucznia z klasy V - Szymona Omiecińskiego. Wobec tak dużej liczby uczestników sukces naszego ucznia jest tym większy. Nad przygotowaniem Szymona do konkursu czuwała nauczycielka plastyki - p. Izabela Dąbrowska. Jego praca była jedną z 15 wyróżnionych i nagrodzonych w drugiej grupie wiekowej - uczniów klas IV-VI.

Podczas uroczystego wręczenia nagród odbyła się prelekcja przedstawiciela Policji na temat zachowania bezpieczeństwa przez dzieci i młodzież. Odbył się też pokaz sprzętu policyjnego i strażackiego. Policyjne i strażackie samochody cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Można było usiąść za kierownicą, zajrzeć do wnętrza wozu strażackiego lub zrobić zdjęcie.
 
Ogromne gratulacje dla Szymona i pani Izabeli Dąbrowskiej.
Życzymy dalszych sukcesów.
 
A. Grzybowska

Przeczytano: 672 razy. Wydrukuj|Do góry

Wyróżnienie dla ucznia naszej Szkoły w konkursie plastycznym