AAA
Zespół Szkół w Kwiatkowicach - Przedszkole, Szkoła Podstawowa
Zespół Szkół w Kwiatkowicach woj. łódzkie - witamy na naszej stronie

Nasze sukcesy

29 marca 2015 14:25 | Nasze sukcesy

Konkurs przyrodniczy

Miło nam poinformować, że 27 marca trójka uczniów klasy VI uczestniczyła w międzyszkolnym  konkursie przyrodniczym pt. ”Las naszym bogactem”. Organizatorem był ZSO w Łasku – Kolumnie pod patronatem Nadleśnictwa w Kolumnie.  Konkurs odbywał się w II kategoriach: indywidualnej i zespołowej. W pierwszej części uczniowie rozwiązywali test składający się z 27 pytań  a następnie, już drużynowo, urozmaicone zadania o tematyce łowieckiej i otaczającym  nas środowisku naturalnym.

Szkołę w Kwiatkowicach  reprezentowali: Agnieszka Mielczarek, Dawid Moryto i Adam Tomaszewski. Ogromnym sukcesem dla nas jest zajęcie I miejsca przez Agnieszkę Mielczarek, która wykazała się szeroką wiedzą z przyrody, leśnictwa i myślistwa. Na pamiątkę udziału w konkursie każdy z uczestników otrzymał upominek, a szkoła wartościową książkę – album o ptakach oraz dyplom. Mogliśmy również podziwiać piękną ekopracownię, w której można było poczuć niemal bezpośredni kontakt z naturą.


Serdecznie dziękujemy Dyrekcji ZSO w Łasku - Kolumnie oraz Nadleśnictu za miłą atmosferę, ciepłe przyjęcie i bogate upominki.  Uczniom serdecznie gratulujemy!
 
Opiekun uczniów - Dorota Antoniewska vel Antoniak

Przeczytano: 695 razy. Wydrukuj|Do góry

Konkurs przyrodniczy