Zespół Szkół w Kwiatkowicach woj. łódzkie - witamy na naszej stronie

Aktualności

31 sierpnia 2020 12:21 | Aktualności

Rozpoczęcie roku szkolnego

Dzień dobry, drodzy uczniowie i rodzice

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego odbędzie się 1 września o godzinie 9.00 w sali OSP w Kwiatkowicach. Autobus szkolny będzie dowoził uczniów trasą według podanego wcześniej rozkładu, ale wszystkie odjazdy z przystanków odbędą się godzinę później w stosunku do podanych. W autobusie obowiązuje maseczka. Uczniowie, którzy dotrą do sali wcześniejszym autobusem będą oczekiwać pod opieką nauczycieli, którzy będą w sali już od godziny 8.00.

Wszystkich, którzy zdecydują się dotrzeć na uroczystość we własnym zakresie informuję, że należy przybyć do sali OSP a nie do szkoły.

Do sali zapraszamy uczniów klas I - VIII, którzy powinni ustawić się w miejscu wskazanym przez wychowawcę. Wszystkich obowiązuje maseczka ochronna zakrywająca nos i usta.

Do sali może wejść jeden rodzic z dzieckiem z klas I - III, chociaż rekomendujemy, aby rodzice dzieci z klasy II i III oczekiwali na zewnątrz. Wszystkie komunikaty i informacje będą umieszczane na stronie szkoły i będą przekazywane uczniom. W drugim tygodniu trwania roku szkolnego odbędą się zebrania z rodzicami. O terminach zostaną Państwo powiadomieni.

Anna Grzybowska

Przeczytano: 252 razy. Wydrukuj|Do góry