Zespół Szkół w Kwiatkowicach woj. łódzkie - witamy na naszej stronie

Aktualności

27 sierpnia 2020 12:15 | Aktualności

Organizacja dowozów szkolnych w roku szkolnym 2020/21

Na czas pandemii wszystkich dojeżdżających autobusem szkolnym obowiązuje noszenie maseczki ochronnej.

Dowozy szkolne do szkoły w Kwiatkowicach obsługuje tylko gimbus. PKS nie będzie realizował już żadnych kursów. Rozkład jazdy przedstawia się następująco:

Dojazd uczniów do szkoły

I kurs - trasa  Chorzeszów - 6.50   Wodzierady - 6.55    Leśnica nadrzeczna - 7.00 - przyjazd do szkoły ok. 7.10

II kurs - trasa Czarnysz - 7.12  Piorunów - 7.14  Przyrownica - 7.16  Magnusy - 7.20   Wrząsawa - 7.23  - przyjazd do szkoły ok. 7.30

III kurs - trasa Kwiatkowice Kol. - 7.35  Dobruchów - 7.38  Leśnica I - 7.42   Leśnica II (dawny sklep) - 7.45  - przyjazd do szkoły ok. 7.50

Odjazd do Małynia (wszyscy uczniowie z klas I - III) - godzina 7.55 - przyjazd do szkoły ok. 8.05

Lekcje w budynku w Kwiatkowicach i w Małyniu rozpoczynają się o godzinie 8.15.

Ważne!

Dzieci z klas I - III dojeżdżające do Kwiatkowic kursem nr I i II wysiadają i oczekują pod opieką nauczyciela na odjazd do Małynia w świetlicy w Kwiatkowicach. Jest dla nich przeznaczona oddzielna sala, gdzie nie przebywają uczniowie z klas starszych. Na autobus do Małynia dzieci są odprowadzane przez nauczyciel świetlicy.


Odwozy po lekcjach

Odjazd z Małynia - godzina 13.00. Uczniowie z klas I - III, których rodzice ze względu na czas pracy nie są w stanie zapewnić im opieki po lekcjach mogą korzystać ze światlicy, która będzie dla nich czynna w godzinach 13.00 - 15.00. Zajęcia będą się odbywać w wyznaczonej sali wyłącznie dla dzieci z tych klas.

13.10 - I kurs trasą: Czarnysz, Piorunów, Przyrownica, Magnusy, Wrząsawa, Kwiatkowice Kol. Dobruchów, Leśnica, Wodzierady

14.00 - II kurs trasą: Kwiatkowice Kol. Dobruchów, Leśnica, Leśnica nadrzeczna

15.00 - III kurs trasą: Czarnysz, PIorunów, Przyrownica, Magnusy, Wrząsawa, Kwiatkowice Kol. Dobruchów, Leśnica, Wodzierady, Chorzeszów.


Godziny dowozów rannych mogą ulec niewielkim zmianom, jeśli praktyka wymusi takie zmiany. Wówczas o zmianach zostaną poinformowani uczniowie i rodzice.

Proszę uczniów i rodziów, aby w pierwszych dniach dojazdu do szkoły przychodzić na przystanki o kilka minut wcześniej, gdyż być może autobus szybciej pokona wyznaczoną trasę. W drugim tygodniu dokonamy ewentualnych korekt.

Anna Grzybowska
Przeczytano: 297 razy. Wydrukuj|Do góry