Zespół Szkół w Kwiatkowicach woj. łódzkie - witamy na naszej stronie

Aktualności

25 sierpnia 2020 13:41 | Aktualności

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21

Szanowni Rodzice, Uczniowie

Rozpoczęcie roku szkolnego, zgodnie z kalendarzem, odbędzie się we wtorek 1 września o godzinie 9.00 na boisku szkolnym w Kwiatkowicach. Jeśli warunki pogodowe nie pozwolą na spotkanie na świeżym powietrzu, uroczystość odbędzie się w sali OSP w Kwiatkowicach o tej samej godzinie.

W razie braku możliwości zachowania dystansu zaleca się stosowanie maseczek ochronnych.

O godzinie 8.00 tego dnia odbędzie się Msza Święta w intencji uczniów, rodziców, nauczycieli i pozostałych pracowników szkoły w kościele parafialnym w Kwiatkowicach. Ksiądz proboszcz serdecznie zaprasza wszystkich chętnych.

Podczas uroczystości zostaną przekazane najważniejsze zasady zachowania w szkole w związku z trwającą pandemią. O szczegółach uczniowie zostaną poinformowani przez wychowawców w środę na pierwszej lekcji. Rodzice także poznają wytyczne podczas pierwszych zebrań, które są planowane w drugim tygodniu trwania roku szkolnego. O terminach zostaną Państwo powiadomieni do piątku, 4 września.

Procedury zostaną także umieszczone na stronie szkoły. Proszę się z nimi zapoznać.

Rozkład jazdy autobusów szkolnych zostanie umiesczony na stronie szkoły 27 sierpnia, po zebraniu, które odbędzie się w tej sprawie w urzędzie gminy. Nie są przewidywane większe zmiany w godzinach odjazdów autobusu szkolnego. Po rezygnacji z dowożenia uczniów przez PKS w Łasku, trasę na Magnusy, Przyrownicę, Wrząsawę przejmie gimbus.

Anna Grzybowska

Przeczytano: 288 razy. Wydrukuj|Do góry