Zespół Szkół w Kwiatkowicach woj. łódzkie - witamy na naszej stronie

Aktualności

16 czerwca 2019 15:03 | Aktualności

Zakończenie roku szkolnego

Zgodnie ze zmienionym rozporządzeniem w sprawie organizacji roku szkolnego, zakończenie roku szkolnego 2018/19 i wręczenie świadectw odbędzie się 19 czerwca.

O godzinie 8.00 w intencji uczniów i rodziców będzie odprawiona Msza Święta w kościele parafialnym w Kwiatkowicach. Każdy chętny uczeń może w niej uczestniczyć samodzielnie lub pod opieką rodziców.

O godzinie 9.00 rozpocznie sie uroczystość zakończenia roku dla klas I - III w budynku Gimnazjum (dolny hol) i dla klas IV - VII (górny hol).

Po uroczystości wręczenia świadectw, około godziny 10, szkolny gimbus rozwiezie uczniów swoją trasą. Dla pozostałych uczniów będzie zapewniona opieka do godziny 13, czyli do odjazdu autobusu PKS.

O godzinie 11 w sali OSP w Kwiatkowicach rozpocznie się uroczystość zakończenia roku dla uczniów klasy VIII i III gimnazjum.

Wezmą w niej udział także uczniowie klasy VI i VII pod opieką swoich wychowawców oraz uczniowie oczekujący na swój odjazd o 13. Ponadto będą przedstawiciele władz gminnych, przedstawiciele Rady Rodziców, dyrektorzy lokalnych instytucji, przyjaciele naszej szkoły, pracownicy.

Zapraszamy na uroczystość.

O godzinie 13 autobusy odjadą na swoje trasy wg codziennego planu.

Anna Grzybowska

Przeczytano: 320 razy. Wydrukuj|Do góry