Zespół Szkół w Kwiatkowicach woj. łódzkie - witamy na naszej stronie

Szkoła Podstawowa - Klasa VIII

Wychowawca

Marzena Michalak

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:25 - 08:10 zajęcia rozwijające uzdolnienia 4 Ewa Pakuła
08:15 - 09:00 wychowanie fizyczne Łukasz Juszczak
09:10 - 09:55 historia 4 Katarzyna Kurczewska-Pucek
10:05 - 11:00 język polski 2 Alicja Piasta
11:10 - 11:55 język angielski 4 Ewa Pakuła
12:15 - 13:00 fizyka 3 Lidia Omiecińska
13:15 - 14:00 wos 7 Katarzyna Kurczewska-Pucek
14:10 - 14:55 zajęcia wyrównawcze 7 Dorota Antoniewska vel Antoniak

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:25 - 08:10 zajęcia wyrównawcze 3 Lidia Omiecińska
08:15 - 09:00 matematyka 3 Lidia Omiecińska
09:10 - 09:55 chemia 7 Magdalena Grzybowska-Kawka
10:05 - 11:00 język angielski 4 Ewa Pakuła
11:10 - 11:55 język niemiecki 1 Marzena Michalak
12:15 - 13:00 religia 7 Beata Omiecińska
13:15 - 14:00 język polski 4 Alicja Piasta
14:10 - 14:55 informatyka 5 Izabela Dąbrowska

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:25 - 08:10 wdż 7 Dorota Antoniewska vel Antoniak
08:15 - 09:00 matematyka 3 Lidia Omiecińska
09:10 - 09:55 edukacja dla bezpieczeństwa 2 Marzena Michalak
10:05 - 11:00 język polski 4 Alicja Piasta
11:10 - 11:55 język polski 4 Alicja Piasta
12:15 - 13:00 wychowanie fizyczne Łukasz Juszczak
13:15 - 14:00 chemia 7 Magdalena Grzybowska-Kawka
14:10 - 14:55 informatyka 5 Izabela Dąbrowska

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:25 - 08:10 zajęcia wyrównawcze Alicja Piasta
zajęcia rozwijające uzdolnienia Alicja Piasta
08:15 - 09:00 biologia 7 Dorota Antoniewska vel Antoniak
09:10 - 09:55 matematyka 3 Lidia Omiecińska
10:05 - 11:00 język polski 4 Alicja Piasta
11:10 - 11:55 wychowanie fizyczne Łukasz Juszczak
12:15 - 13:00 fizyka 3 Lidia Omiecińska
13:15 - 14:00 historia 7 Katarzyna Kurczewska-Pucek
14:10 - 14:55 wos 7 Katarzyna Kurczewska-Pucek

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:25 - 08:10 koło biologiczno - chemiczne 7 Dorota Antoniewska vel Antoniak
08:15 - 09:00 godzina wychowawcza 1 Marzena Michalak
09:10 - 09:55 język niemiecki 1 Marzena Michalak
10:05 - 11:00 matematyka 3 Lidia Omiecińska
11:10 - 11:55 religia 2 Beata Omiecińska
12:15 - 13:00 język angielski 7 Ewa Pakuła
13:15 - 14:00 geografia 3 Małgorzata Kujawińska
14:10 - 14:55 wychowanie fizyczne Łukasz Juszczak